Real Car Parking 2017 Street 3D

Yüksek Grafikli 3D Araba Park Etme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.1 MB
  • Version 1.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Genetic Studios
Real Car Parking 2017 oyunu ile önceki oynadığınız Araba park etme oyunlarını unutun. Yenilikçi oynanışa ve grafiklere sahip olan Real Car Parking 2017 Street 3D kısa sürede 1 milyonu aşan indirme aldı.

Real Car Parking 2017 oyunu yeni çıkanlar listesinde kendisine birinci sırada yer bulmuş ve oyuncuların yüksek beğenisini kısa zamanda kazanmıştır.

Araba park oyunları arasında en iyi grafiklerden birisine sahip olan Real Car Parking 2017 ücretsiz olarak indirebilir durumda. Oyun gerçekçiliğe yakın olması için son model araçların özelliklerini içerisinde barındırıyor.  360 derece kamera ve emniyet kemeri gibi küçük detayları oyuna dahil ederek oyunu daha gerçekçi yapmışlar.

İsteğinize göre ayarlar menüsünden araç kontrollerini değiştirebilir Direksiyon veya tuşları kullanabilirsiniz. Araçlarda yenilikçi park sensörü bulunmaktadır ve araçların kör noktalarını ortadan kaldırarak daha zevkli bir oyun haline getirmiştir. Oyun içerisinde trafik testleri ile trafik bilginizi test edebilir ve trafiğe hazırlanabilirsiniz. 

Oyundaki farklı araçları kullanarak hepsinin birbirinden farklı hız, ivme ve fren oranlarını karşılaştırarak tercihinize göre araç kullanabilirsiniz. Oyunun içeriği ve kullandığınız arabaların grafik kalitesi oldukça kaliteli ve keskin yani bazı oyunlarda olduğu gibi dubalara dokunmadan ceza yemiyorsunuz oyun detaylı ve iyi geliştirilmiş durumda. Oyun içerisi rehber sayesinde bilmediğiniz park yöntemlerini öğrenebilir ve oyunda gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteden bahsetmişken iç sürüş ve dış sürüş seçenekleri ile kullanırken kamerayı yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz bu size daha kolay bir park sağlayacaktır.  Arabalar değiştikçe sesler aynı kalmıyor onu da üstün seviyede geliştiren ekip araba seslerini de araca göre farklılık gösteriyor.

 

Daha Fazla Göster
Real Car Parking 2017 Street 3D indir